21/12/2019

לקראת השנה החדשה התארגנו עם חבילת חידושים ושיפורים של תוכנת הדגל

שלנו – תוכנת האחזקה.

מה שידרגנו ?

  • עיצוב משודרג וממשק חדשני

  • הוספנו מודול ניהול מחסם טכני

  • אחרי שנה של פעילות מאומצת פיתחנו מודול WEB

כל השדרוגים האלה באים בנוסף לתכונות העיקריות  של מערכת ניהו...

19/04/2016

כל ארגון הוא מיוחד, ובכל ארגון קיימים צרכים מגוונים לפתרונות תוכנה ייחודיים, שלא מצויים בשוק או מוצעים במחירים גבוהים, המקשים מאד על מתן המענה באמצעות מערכת מרכזית אחת . לעיתים קרובות הדרישות מתוכנות אלה פשוטות, ועל מנת לבנות אותם, הבנת תהליכים בחברה ויצירת ממשק חיבור...

28/01/2016

פעילות אבטחת איכות דורשת רישום, המון רישום.  ברגע שפעילות זאת מתרכזת אצל אדם אחד הסדר קיים בדרך כלל. אך כאשר מספר עובדים נדרשים לעבוד עם מספר טפסים בצורה אחידה, לשמור אותם במקום מוגדר עם שם אחיד, ומה שהכי חשוב, לוודא ביצוע של הרשום בטפסים, כמות הבעיות עולה.  תוכנת ניהו...

23/12/2015

תקינה מזמן הפכה לחלק מהנוף של התעשייה הישראלית, ותקני אחזקת ציוד באים להשלים פער בין דרישות איכות למוצר ודרישות לאיכות האמצעים הפיזיים ליצור שלו.  הכנסת נהלי אחזקה וביצוע שלהם לפי תקנים בינלאומיים מהווים צעד חשוב בדרך השיפור המתמיד במפעל והשגת מצויינות תפעולית.

  רשימת...

18/11/2015

אחזקת מכונות ונכסים הינה רכיב מרכזי בפעילות הארגון הקובע את איכות מוצריו.  ניהול אחזקה מונעת וחזויה במקום תיקון תקלות שבר אינסופי יבטיח ביצועי ציוד לטווח ארוך והורדת עלויות אחזקה.

  טיפול מונע חוסך תקלות שבר – לא ניתן להתווכח עם העובדה הזאת.  ככל שמאמצים להגדיר ולהטמיע...

23/09/2015

מטרת לוח בקרה מרכזי היא מיקוד של עובדים ומנהלים במשימות דחופות, מדדים כמותיים והערכה מהירה של כמות, סוג ומורכבות העבודות המתוכננות.  כאשר הלוח מוצג על מסך גדול בכניסה למפעל, הוא משמש מצע להערכת מצב וקבלת החלטות, העברת ישיבות בוקר וחלוקת המשימות, ביצוע הדרכות והכרת השטח...

11/06/2015

תוכנת אחזקה טובה משפרת תהליכים וחוסכת זמן וכסף למפעל. רוב תוכנות אחזקה לא כאלה; הסיבה - פערי תיווך בין העובדים בשטח (עובדי ומנהלי אחזקה) ובמשרד (מתכנתים). עשינו משהו אחר, התוצאה לשיפוטכם.

   קיום תוכנית מובנת לתחזוקת הציוד משפרת משמעותית ביצועים, מקטינה כמות וחומרה של ת...

11/03/2015

מה מתרחש כאשר חברה המתמחה בביצוע פרוייקטים קטנים מקבלת הזמנה גדולה ומתמשכת עם דרישות FDA לאיכות ותיעוד? גיוסי בזק, רכש ציוד רחב יד, משמרות וסופי שבוע הופכים לשגרת חיים. אפשר להמשיך לשפוך כסף עד שהכל יסתדר מעצמו, ואפשר להתחיל לעבוד "רזה" מהתחלה:

Evaluate Value:

הבנת ערך ה...

24/12/2014

מפעל ליצור מוליכים למחצה (מיקרואלקטרוניקה) - 2007

מערך של 150 מכונות ומערכות שונות מספק לצוות האחזקה קטן אתגר לא פשוט. דרישות גבוהות ולפעמים קיצוניות שהנדסת תהליך מציבה לביצועי המכונות דורשות מענה תחזוקתי מהיר, יעיל ומדוייק עם מחירים גבוהים של כל טעות טכנית או ניהולית. 


...

03/12/2014

קיבולת היצור נגזרת מכח אדם, ציוד, תהליכים ומשתנים נוספים.  כאשר הדרישה עולה באופן חד, השקעה כספית גדולה היא הדרך הפשוטה ביותר, והכי לא יעילה.

  שיפור תהליכים טכנולוגיים היא אופציה טובה יותר, אך גם כרוכה ביותר סיכונים, ובמיוחד במפעל העובד לפי תקנים צבאיים ובקרת תצורה קפד...

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© Zorg Tech כל הזכויות שמורות